Producenci
O firmie

Firma Incore Sports została założona w 2020 roku przez Michał Klawikowskiego, pasjonata kettlebell liftingu. Michał zaczął swoją karierę sportową w tej dyscyplinie jako amator, ale szybko okazało się, że ma talent i poziom umiejętności, które pozwalają mu rywalizować z najlepszymi.

Jako zawodnik, Michał zdobył wiele medali i nagród na krajowych i międzynarodowych zawodach, a jego pasja do kettlebell liftingu nie słabła. Z czasem zaczął projektować i tworzyć własne produkty sportowe, które były dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i wymagań.

Kolekcja jego produktów sportowych zyskała popularność wśród innych zawodników kettlebell liftingu, a Michał zdecydował się założyć swoją własną firmę, aby oferować swoje produkty szerszej publiczności. Początkowo sprzedawał swoje produkty na targach sportowych i online za pośrednictwem platformy aukcyjnej.

Z czasem, popularność jego produktów wzrosła, a Michał zdecydował się otworzyć swój własny sklep internetowy. W 2023 roku powstała oficjalna strona internetowa Incore Sports, która umożliwiała klientom zakup produktów sportowych online.

Dzięki nieustannej pracy i innowacyjnym pomysłom, firma Incore Sports szybko stała się liderem na rynku produktów sportowych w Polsce. Obecnie firma oferuje szeroki wybór produktów dla różnych dyscyplin sportowych, w tym kettlebell liftingu, crossfitu, biegania, podnoszenia ciężarów, biegów ocr i wielu innych.

Mimo szybkiego wzrostu, firma Incore Sports nigdy nie zapomniała o swoich korzeniach i zawsze dąży do tworzenia produktów, które spełniają wymagania najbardziej wymagających sportowców. Michał nadal aktywnie uczestniczy w zawodach kettlebell liftingu, a jego doświadczenie jako zawodnika i projektanta produktów pozwala na ciągłe ulepszanie oferty firmy.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl